KURUMSAL

Hakkımızda

BlackWhite Bayan Kuaförü, kurulduğundan bu yana müşterilerine hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetini ilke edinerek sağlık koşullarına uygun güvenli hizmet vermeyi prensip edinmiştir.

Lazer epilasyon ve tüm medikal işlemlerde FDA onaylı son sistem ve son teknolojileri kullanarak müşterilerini memnun etmenin gururunu taşımaktayız.

Seçkin ve uzman kadrosuyla güleryüz, kaliteli hizmet ve hijyen koşullarına tam uygunlukla müşterilerimizin hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak tek hedefimizdir.

Misyon & Vizyon

MİSYON:

Seçkin ve uzman kadromuzla güleryüz, kaliteli hizmet ve hijyen koşullarına tam uygunlukla müşterilerimizin hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımak tek hedefimizdir.

VİZYON:

Büyüme hızımızı arttırmak ve ayrıcalıklı ile hizmet kalitemizi daha fazla müşteriye ulaştırmaktır. Bunun için gelişen teknolojiler ve uzman kadrosunun yenilikler ile ilgili özel eğitim süreçlerinin sürekliliğini sağlayan güncel tüm estetik işlemlerini size en üst kalitede sunmak en büyük gayemizdir.

Kalite Anlayışımız

Dermotolojik ürünlerle, kişiye özel, antiaging cilt bakımları, cilt bakımı esnasında peeling, leke ve akne önleyici uygulamalar, Kalıcı makyaj, Elektiriksel epilasyon, zayıflama proğramları, Pasif jimnastik, kaş alma ve şekillendirme, ipek kirpik ekleme vb...işlemler, kaliteden ödün vermeden uygulanmaktadır.